خسته نباشی دلاور

">

خسته نباشی دلاور

 خسته نباشی دلاور
✍ #محمد_رضا_گیاه_پرور
روز پنجشنبه ای فرصت دست داد برای تحویل #اسناد_پزشکی به #کانون_بازنشستگان … رفتم که متاسفانه تعطیل بود.چند روز بعد از یکی از مسئولین کانون علت تعطیلی پنجشنبه ها را سوال کردم.پاسخ داد این روال از سالهای دور بنا شده و هنوز هم ادامه دارد.چیزی نگفتم.اما وقتی در ذهنم ترکیب اعضای هیئت مدیره را مرور کردم دیدم همگی از یک جامعه صنفی خاصی هستند که سالها با ۴۴ساعت کار در هفته و تعطیلی یک پنجشنبه در ماه عادت کرده اند و علی القاعده نبایستی انتظار تغییر و تحولی در اداره این چنین مراکزی را از آنها داشت.
این در حالی است کانون مورد اشاره در سطح یک شهر فقط ۶۷ هزار عضو بازنشسته دارد.
🔸از محاسبه تعداد مراجعات بازنشستگان در یک هفته و ماه و تراکم جمعیت برای انجام امورشان در اینگونه مراکز خودداری می کنم.
🟢 البته این اشکال در سایر مراکز برون سپاری شده از بخش های دولتی نیز وجود دارد.اغلب صاحبان کسب و کارهای به ظاهر خصوصی شده این مراکز همان کارکنان دولتی سابق هستند که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند که گمان می کنند اداره بخش خصوصی و نحوه برخورد با مشتری همانند بخش دولتی ،و با نگاه از بالا به پایین و تحقیر ارباب رجوع است .لذا شما هیچ گونه تغییر رویه ای ، تغییر روشی و خلاقیتی در روند انجام اموراین مراکز مشاهده نمی کنید.
🔵 به متن زیر دقت کنید تا تفاوت ها را احساس نمایید.
🔖 زندگی کاری #ایلان_ماسک، طراح صنعتی، مخترع و یکی از سرشناس‌ترین #چهره‌های_دنیای_تکنولوژی در یک قاب.
💸 او به عنوان ۳۸ امین فرد قدرتمند جهان، ۱۵ امین ثروتمند در حوزه تکنولوژی و ۱۰۰ امین میلیادر جهان در سال ۲۰۱۵ شناخته شد.
🎙 در مصاحبه منتشر شده از ایلان ماسک در سال ۲۰۱۶ عنوان شد که او بین ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت در هفته کار می‌کند!
✅ پی نوشت ؛ یک محاسبه ساده میان ۴۴ ساعت کارکردن هفتگی من و حداقل ۸۰ساعت کارکردن هفتگی ایلان ماسک نشان می دهد که در هفته ۳۶ ساعت و در سال ۱۸۷۲ ساعت کاری من ایرانی از ایلان ماسک عقب هستم.
تحلیل و تفسیر محاسبات بقیه قضایا با خودمان و خدای مان.
#فرانگر
#آموزش
#مشاوره
#کسب_و_کار
#بازاریابی_و_فروش
@franegar
💐💐شاد و پیروز و #فرانگر_باشیم
Www.franegar.ir

Www.instagran.com/faranegar.1

View this post on Instagram

🟪 خسته نباشی دلاور ✍ #محمد_رضا_گیاه_پرور روز پنجشنبه ای فرصت دست داد برای تحویل اسناد پزشکی به کانون بازنشستگان … رفتم که متاسفانه تعطیل بود.چند روز بعد از یکی از مسئولین کانون علت تعطیلی پنجشنبه ها را سوال کردم.پاسخ داد این روال از سالهای دور بنا شده و هنوز هم ادامه دارد.چیزی نگفتم.اما وقتی در ذهنم ترکیب اعضای هیئت مدیره را مرور کردم دیدم همگی از یک جامعه صنفی خاصی هستند که سالها با ۴۴ساعت کار در هفته و تعطیلی یک پنجشنبه در ماه عادت کرده اند و علی القاعده نبایستی انتظار تغییر و تحولی در اداره این چنین مراکزی از آنها داشت. این در حالی است کانون مورد اشاره در سطح یک شهر فقط ۶۷ هزار عضو بازنشسته دارد. 🔸از محاسبه حضور بازنشستگان در یک هفته و ماه و تراکم جمعیت برای انجام امورشان در اینگونه مراکز خودداری می کنم. 🟢 البته این اشکال در سایر مراکز برون سپاری شده از بخش دولتی نیز وجود دارد.اغلب صاحبان کسب و کارهای به ظاهر خصوصی شده همان کارکنان دولتی هستند که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند و گمان می کنند که اداره بخش خصوصی و نحوه برخورد با مشتری همانند بخش دولتی ،و با نگاه از بالا به پایین و تحقیر ارباب رجوع است .لذا شما هیچ گونه تغییر رویه ها و روشها و خلاقیتی در این مراکز مشاهده نمی کنید. 🔵 به متن زیر دقت کنید تا تفاوت ها را احساس نمایید. 🔖 زندگی کاری ایلان ماسک، طراح صنعتی، مخترع و یکی از سرشناس‌ترین چهره‌های دنیای تکنولوژی در یک قاب. 💸 او به عنوان ۳۸ امین فرد قدرتمند جهان، ۱۵ امین ثروتمند در حوزه تکنولوژی و ۱۰۰ امین میلیادر جهان در سال ۲۰۱۵ شناخته شد. 🎙 در مصاحبه منتشر شده از ایلان ماسک در سال ۲۰۱۶ عنوان شد که او بین ۸۰ تا ۱۰۰ ساعت در هفته کار می‌کند! #فرانگر #آموزش #مشاوره #کسب_و_کار #بازاریابی_و_فروش 💐💐شاد و پیروز و #فرانگر_باشیم Www.franegar.ir Www.instagran.com/faranegar.1

A post shared by آموزش و مشاوره بازاریابی وفروش (@faranegar.1) on

Please rate this

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه